» Poradna » Ostatní

Instagram - U vaší žádosti došlo bohužel k problému

Zdravím,Včera večer mi najednou přestal fungovat instagram. Nejde se mi přihlásit na žádný účet, ani přes PC aplikaci na Windows 10, ani přes mobil. Jediné přihlášení, co mi funguje, je přes google chrome, ale tam zas nejdou přidávat posty, ani posílat zprávy, takže to je víceméně k ničemu...Když se zkusim přihlásit, tak mi to akorát napíše: U vaší žádosti došlo bohužel k problému.Nevíte, čím to je? Když kouknu přes chrome na profily, tka všechny jsou aktivní, takže ban nebo něco takového by to být nemělo.

Odpovědi na otázku

Ahoj, zrovna dnes řeším to samé..Ani přes Facebook mě to nejde..

Facebook má aktuálně nějakou závadu, takže to pravděpodobně nepůjde, dokud to neopraví.

mne jde fb i ig ale nemam ho kvuli komu pouzivat tomu rikam nespravedlivost.