» Poradna » Web a internet

Instagram - Počkejte několik minut a zkuste to znovu

Zdravím, měli jste někdo podobny problém při připojení na instagram ?Dočetl jsem se, že je to způsobeno mnohočetným přihlašováním na instagram z více klientu či zařízení.Přihlašuju se často jak přes mobilní aplikaci tak na desktopu, poslední dny mě Instagram sám odhlašoval a nemohl jsem jej mít puštěný na dvou zařízeních najednou. Taky jsem přečetl, že je možná dočasná blokace na ip z důvodu, že instagram vyhodnotil, že se jedná o robota. Včera již přihlásit nešlo vubec - vyskočí hláška "Počkejte pár minut a zkuste to znovu"Pamatuji si, že podobný problém jsem již přes rokem měl ale tam bylo jasně uvedeno že se má počkat až 12h tuším.Zkoušel jsem samozřejmě přihlásit přes data i přes vpn a bez výsledku, hláška vyskočí buď v češtině nebo v angličtině. Při pokus o obnovení hesla příjde email k obnovení ale změnit nejde zase hláška "Počkejte pár minut a zkuste to znovu". Účet stále existuje a je dohledatelný, avšak nevím jak dále postupovat. Jelikož prakticky, žádnás schopná podpora neexistuje tak člověk an Instagram nemá kde kontaktovat. Kdysi, když jsem měl problém použil jsem tento formulář, který samozřejmě už nějaký čas nefunguje https://help.instagram.com/contact/606967319425038. No a support stranka https://www.instagram.com/hacked/ je k ničemu protože stále vyhazuje na hlavni stranku a to je spíš záležitost pro napadené učty, což není můj případ. Takže je asi nutné čekat nebo buhví co. Díky všem za rady

Odpovědi na otázku

tak problem vyresen tim, ze jsem pockal 48 hodin a instagram nezapinal a ani se neprihlasoval, nyni jiz vse funguje
(aplikaci jsem predtim jeste odinstaloval a znovu nainstaloval)

Zde cely návodV poslední době je docela častý tento problém na Instagramu, který vzniká při mnohonásobně častých pokusech o přihlášení na Váš účet a to i z více aplikací než jen z telefonu (tzn. i z aplikací třetích stran) ať už Grids, Inssist, IGdm apod.. u mě začal při častem připojení přes aplikaci Innsist v prohlížeči Edge. Tak jsem ji odstranil a používám na Windows pouze klasickou Instagram aplikaci bez doplňku a k tomu IGdm a zatím vše v pohodě.Teď se dostanu k řešení problému, které pomohlo mě. Jakmile Vám vyskočí hláška "Počkejte několik minut a zkuste to znovu" nebo "Please wait a few minutes before you try again" pravděpodobně byla vaše IP adresa omezena na urč. čas, protože Instagram vyhodnotil takto časté připojování jako robota.1. Instagram aplikaci si odstraňte z telefonu (odinstalujte, případně i smazte cache pokud mate android)2. Zkontrolujte jestli nejste stále přihlášení v jiných aplikacich - všude se odhlašte3. Od této doby počkejte 24 hodin (já doporučuju 48 hodin) protože omezení se často dostává i na 2 dny tedy (48hodin).4. Po tuto dobu se vubec nezkoušejte přihlásit, až uplyne tato doba - přihlašte se.Někdo doporučuje i připojení přes data nebo vpn ale myslím, že to na to nemá vliv.Snad Vám to pomůže a já doufám, že toto omezení instagram brzo odstraní.