» Poradna » Web a internet

Instagram - nelze sdílet příspěvek na FB

Zdravím.Mám osobní a firemní účet na IG. Osobní mám propojený s osobním profilem na FB, firemní mám propojený s firemní stránkou na FB. Doposud mi sdílení příspěvků na FB fungovalo bez chyby. Dnes, z ničeho nic, je na firemním profilu Instagramu je tlačítko pro sdílení na FB na poslední stránce tvorby nového příspěvku hluché. Proste na něj kliknu a nic. Tlačítko pro sdílení na Twitter a Tumblr funguje. Na osobním profilu mi beze změny funguje i sdílení na FB, jen na tom firemním nic. Prošla jsem si centrum účtů, nastavení na FB i v Instagramu, všude je propojení se stránkou potvrzené, a tedy by mělo normálně fungovat... Zkusila jsem odhlásit a znovu přihlásit účet, odinstalovat a znovu nainstalovat Instagram a nic.Nevíte, kde by mohl být zakopaný pes?Jediné co mě napadá je, že mi dřív při sdílení příspěvku po kliknutí na příslušné tlačítko, vyskočil prohlížeč, ve kterém jsem musela potvrdit přihlášení na FB. Teď mi nic nevyskočí, jak říkám, po kliknutí na tlačítko sdílení se nestane vůbec nic. Tak si říkám, jestli nemůže být chyba v tom, že mi např. telefon zakázal vyskakovací okna nebo něco takového, ale to nevím, jak zjistit...No, každému dík za odpověď...

Odpovědi na otázku

Dnes jsem měl stejný problém. Výše uvedené řešení také nepomáhala. Nakonec vyřešeno - vymazat u obou appek mezipaměti a ukončit appky. Poté už sdílení z IG do FB šlo.

Zabralo! Moc díky! :)