» Poradna » Web a internet

Instagram - navzájom blokované účty

Dobrý deň, mám problém s priateľom a to taký, že keď si ma na insta zablokoval on, následne som si ho zablokovala aj ja a nejde nám to zrušiť. V nastaveniach a v zozname blokovaných ho vidím, ale na samotný profil kliknúť nejde, vyskočí len čistá obrazovka (takže také že jeho profil a dať odblokovať sa mi nezobrazuje)Skúšali sme aj vzájomné otagovanie na rovnakej fotke, ale každý videl iba svoju menovku :/ vôbec netuším ako by sa to dalo ešte obísť alebo zrušiť

Odpovědi na otázku

Za blbost se platí. Příště si pořádně rozmysli, koho zablokuješ. Systémy FB a Instagramu nejsou bez chyb a takové nestandardní operace ho dokážou zblbnout. Takže prostě budeš muset čekat, jestli si toho Instagram všimne a opraví.

Pokud nepomaha oboustranne odhlaseni a restart zarizeni, zbyva asi jen cekat a cekat.