» Poradna » Ostatní

Instagram - kódy na změnu hesla mi nepřichází

Čau poradno a spol, jak je možné ze mi nechodí na moje telefoní číslo kód na změnu hesla od instagramu? zkoušel jsem to přes můj druhy účet a tam kódy na to same číslo chodí úplně v pohodě ale na můj hlavní účet proste nic. Zkoušel jsem změnu pres web ale furt ten stejný problém. Je nějak možné ze mi instagram dočasně zablokoval, aby mi zprávy z tohohle účtu nechodili na tohle tel. číslo?

Odpovědi na otázku

Nebudu to ani číst, nemá to cenu. Řeš to s podporou Instagramu, nikdo takový tu není.

tam jsem psal ale podpora už nefunguje... existuje jen centrum pomoci nebo tak nějak ale tam jsem odpověď nenašel

Aha. A jak to teda opravíme my, když ty to sám nedokážeš?

Ano, toto se mi také stalo, je to tím, že když máš na dvouch účtech to samé číslo, Instagram preferuje jeden účet. Doporučuji příště pojistit mailem.

tipnul bych si že tyhle vypečený socsítě požadujou registraci na vlastní osobní údaj a tím pádem samozřejmě jen jeden účet...takže logicky když je to samý tel.číslo zaregistrováno 2x tak byly asi porušeny podmínky a číslo je korektně spárováno jen s jedním účtem

Také mi nepřichází email s požadavkem na příchod kódu.