» Poradna » Ostatní

Inspirace k stolu kde je zabudovan pc

zdarec mam prosbnu na netu hledam neakou inspiraci ohledne pc kde by byl zabudovan pc teda detalneji chci si to vyrobit doma žadny dřevo dřevotřiska nic takeho plast a kov a sklo,jen nemohu najit podle čeho se inspirovat dilnu na to mam

Odpovědi na otázku

Myslíš něco takového?https://www.google.cz/search:Hledej "desk embeded desktop".

jo to je přesně ono jen snad tam, bude do detailu kde co jak diky

hlavně bacha na chlazení. Sice jestli hodláš hodně pracovat s kovem - předpokládám hliník, aby to nevážilo metrák - tak můžeš využít odvod tepla do konstrukce stolu... Ale určitě půjde o to, jaké parametry bude mít vestavěný PC.Jinak jestli máš na mysli variantu s displejem v pracovní desce, tak je to dost nepraktické.