Input not supported

Zdravim Vas! Potrebovala bych poradit, jak vyresit nasledujici problem. Pripojila jsem monitor k Pc, propojeni nejdrive pres DVI, Pc v poradku fungoval, nez jsem stacila mrknout, co kde je za ovladace, Win 10 se aktualizoval a po restartu bohuzel uz nenabehl, monitor ma cernou obrazovku a beha po ni Input not supported. Tudiz jsem zkusila jine propojeni Hdmi z monitoru a display port v grafice. Stale beze zmeny. V biosu jsem zkousela nastavit factory reset, nic, na monitoru jsem se pokusila dat reset, zda se neobnovi frekvence, take nic. Tak a kamen urazu, chtela jsem se dostat do nouzoveho rezimu a v prvni rade upravit rozliseni, ale bohuzel se do safe modu proste za boha nemohu dostat, pokusu bylo nespocetne, F8 se shiftem,bez i ostatni efka, nic. Vzdy se zacne nacitat win okno a pak cerno a input not supported. Zkusila jsem vymenit klavesnici, aby nebyla usb, tot byl posledni pokus, vic me nenapada. Jsem bezradna. Prosim nemate pro me nekdo radu? Dekuji vam vsem mnohokrat.

Odpovědi na otázku

Při té aktualizaci ti tam byl nacpán MS generický driver grafiky. Nainstaluj zpátky origo driver ze stránek výrobce. Driver lze rovněž "vrátit" použitím bodu obnovy (z Nouzového režimu).Zakaž automatickou aktualizaci driverů, jinak se bude situace opakovat.--------------------------------------------------------------Připadá ti to krkolomné? Je to bohužel běžné chování W10 - taková "daň" za používání tohoto nedodělku...

Dekuju moc za odpoved. Ano dan za W10. Souhlasim. Samozrejme, to bych rada udelala a nainstalovala spravny geforce ovladac. S tim nemam problem. Ale jak uz jsem psala, nemohu se dostat do nouzoveho rezimu, vubec nechapu proc ne. Takze stale to nic nemeni na tom, ze to nemam, kde zmenit. Mam porad cernou obrazovku. Jedine, kam se dostanu, je bios.

Potřebuješ instalačku W10 nebo "jednotku pro obnovení" nebo "disk pro obnovení". Z toho uděláš boot a opravu. Ta "jednotka" a "disk" se vyrobí přímo z nastavení, instalačku stáhneš z MS. Teď ale to musíš udělat na jiném PC.PS: až to bude fungovat, vypni "rychlé spouštění" - to teď asi brání boot do nouzového (a pokud máš SSD, k ničemu to není).

Dekuju, tohle se mi celkem zamlouva. Rychle spousteni "fast boot" mam praveze disabled. Jelikoz mam HP workstation, je tu moznost, ze se safe mode zapina nejak jinak, projdu HP diskuze. SSD nemam, o tomhle pripade vim. ;) Zatim moc diky. Snad to bude fungovat.

Někdy k vyvolání "opravné obrazovky" zabere vypnutí "natvrdo" (i opakované) při restartu PC. Zkus napřed to.

Tohle jsem zkousela jako prvni, bohuzel bez efektu. Diky.

Je to nová fíčura W10. Nově je uživateli zakázáno opravovat co W10 aktualizacema do*ebe

Monitor vám píše, že nepodporuje parametry vstupního signálu. Nejčastější příčinou je obnovovací frekvence, která je mimo rozsah toho, co monitor umí nebo jak je nastaven. Zkuste se podívat v menu monitoru na obnovovací kmoitočet a zkuste případně změnit nastavení této položky. Ani generický ovladač Microsoftu by neměl na monitor posílat signál výrazně odlišný od běžného standardu současných monitorů.

Dekuji. Bohuzel na monitoru nic menit nemuzu. Pouze jsem ho mohla zkusit resetovat a to nepomohlo. Pouze mi zobrazi informaci H: 68 khz a V: 60 hz.

A mimohodem, monitor jsem zkousela pripojit i jiny. Stale stejny problem.

No budeš muset nabootovat instalačku a opravit to z ní. Pokud to nepůjde - zdravou zálohu OS určitě nemáš (proč taky, že?) čeká tě reinstalace. A jestli se z toho nepoučíš a zálohy OS si pravidelně dělat nebudeš, stanou se reinstalace tvým věrným společníkem...

Uz na tom pracuju, doufam, ze to zabere. Zdravou zalohu nemam. ;) Zatim moc diky, dam vedet, jak to dopadlo.

Ahoj, chtela jsem dat vedet, jak to dopadlo, abych nebyla jako ostatni, ze poradite a dotycny ani nenapise, jak oprava skoncila. Recovery usb pomohlo, dekuji moc, safe mode byl opravdu ve win zakazan. Coz mi prijde, ze pak ztraci vyznam f8, kdyz se pak v nouzi do nouzaku nedostanu. Zapla jsem pres prikazovy radek a pak fungoval. Bohuzel novy monitor se ukazoval jako nepodporovany pnp jako by byl prehistoricky a pritom je novy. Ovladace nefungovaly, ani podobne, zkusila jsem vse. Ztratila jsem trpelivost a odnesla pc do servisu, coz delam velmi nerada, aspon se dozvim, zda nemam odkroucenou grafickou kartu. Jelikoz pouzivalm pc na graficke prace, tak jsem smutna, ale uvidi se. Vsem zucastnenym moc dekuji za rady a vas cas, jsem zas o neco moudrejsi. Priste to nebude pokus omyl. Diky a ahoj.