» Poradna » Programy

Inovace SW v modemu USB

Dobrý večer!

Stáhl jsem si nové ovlače k USB modemu GlobeTrotter Option225 (= fleška se SIM-kartou operátora) aktuální verzi ovládacího programu.
Modem funguje tak, že při prvním zapojení se automaticky spustí instalace ovladačů a obslužného programu z paměti modemu (flešky). Modem je při novém připojení detekován jako modem a připojí PC k internetu.

Potřebuji detekovat modem jako další disk na USB, abych z něj mohl odstranit starý SW a nakopírovat novou verzi, ale nedaří se mně nijak zablokovat automatickou detekci.

Děkuji za rady.

Odpovědi na otázku

Pokud máte WinXP a pod., tak se služba automatické detekce HW dá zastavit/vypnout.

Děkuju, ale nefunguje žádným způsobem.

pokial je to kustomizovaný modem od operátora,tak na inováciu môžeš zabudnúť,pokial je to nekustomizovaný modem zakúpený v normálnej obchodnej sieti,treba si od výrobcu stiahnuť cd zero utility+ internal flash utility-vyžaduje sa registrácia a zadanie imei modemu,pokial to bol modem vyrábaný pre operátorov,registrácia a vstup do downloadcentra bude výrobcom zamietnutý a zobrazí sa len odporúčanie návštevy servisu príslušného operátora,ktorému bol modem s príslušným imei číslom vydaný.

Děkuju, toto bude pravá odpověď, ale výrobce nic takového nenabízí, jenom ovladače ( program). Jde o modem, koupený v počítačové prodejně.