Inno 3D Tornado GeForce 2 MX400

Mám problém s grafikou na sestavě AMD TB 950MHz, 256MB DDR, AOpen AK77Pro (Via KT266),Tornado 3D GeForce 2 MX400 64MB SDR.Problém je následující: Když hraji 3D hry (Unreal, Unreal Tournament, Return to castle Wolfenstein), tak se obraz tak po 5 - 10 minutách začne trhat a hra je nehratelná. Mám nainstalované nejnovější Detonátory. Totéž se děje s ovladači od Inno3D. Zapnul jsem v UT zobrazování FPS, tak hra začíná na asi 70FPS a potom to spadne na asi 20FPS.Když jsem hrál Tony Hawk Pro Skater 2 nebo Driver, tak grafika funguje bez problémů.Používám 1024x768 32bitů, zkoušel jsem i nižší rozlišení i hloubku, ale pořád se to opakuje.Napadlo mě, že to může být integrovanou zvukovkou AC97, ale myslím, že to by se ty hry sekaly od začátku.Zkoušel jsem 3DMark 2001 a mám jen 1560bodů.Prosím poraďte mi, co mám dělat.

Odpovědi na otázku

Tech 1560b je dost slabe ja mam na MX400  2970b a to mam celeron 850@1100.Mrkni se po nejnovejsich ovladacich VIA 4in1.Jo a maly pokus se zvukovkou by ti taky mohl pomoct. Vypni ji na dece nebo v Biosu nebo oboje a otestuj.Hmm Kolik mas RAMky?DMA Zaple?

Zkus starsi ovladace, me to na myslim 20.81 nebehalo, tak jsem presel na 12.41 a je to v pohode.

Tak uz je to v pohode. Mam 2650bodu. Bylo to spatnou instalaci W98. Jinak mam 256MB RAM.Jen se mi ve W98 vypina ve hrach zvuk, ale asi to spatnymi ovladaci.Dik za vase snahy o pomoc.