» Poradna » Ostatní

Inkoustová náplň do Epson Stylus C43UX

Ahoj všem, koupil jsem si inkoustovou tiskárnu Epson Stylus C43UX (barevná, USB, oddělená černá od 3 barevných). Všude se píše, že černobílá náplň T038 vydrží asi na 330 listů, ta co je v tiskárně od jejího zakoupení vytiskla jen pár papírů ... je tam náplň menší?
Kolik ml má standardní náplň a je opravdu na asi 300 stran (jen text)? Lze někde koupit náplň za dobrou cenu?
Díky budu moc rád když mi někdo odpoví. Pavel

Odpovědi na otázku

Mám sice předchozí typ Epson Stylus C 42 SX (nebude v tom velký rozdíl),ale mě vydržely náplně skoro půl roku-tiskl jsem i fotky a obaly DVD.Před tím jsem měl Canon a náplně jsem při stejném provozu měnil měsíčně!Dobré ceny náplní jsou na www.vytiskni.cz

window.open=NS_ActualOpen;
orig_onload = window.onload;
orig_onunload = window.onunload;
window.onload = noopen_load;
window.onunload = noopen_unload;

staci si precist manual - je tam zvyraznena poznamka ze na prvni naplne nemusis vytisknout deklarovany pocet stran (cast naplne se spotrebuje na zaplneni tiskove hlavy inkoustem)

No já to v manuálu nenašel, ale budu věřit tomu, že to tam je. Mají všechny náplně stejný objem nebo se dají koupit i větší?
Pavel