Infraport po reinstalaci WinXP nefunguje

Po více než roce, kdy mi všechen HW mého postašího notebooku Compaq Armada 110 fungoval, jsem byl nucen přeinstalovat Win XP. Použil jsem nLite, zformátoval disk, avšak po instalaci jsem zjistil, že mi nefunguje integrovaný infraport. Hlásí se jako SMC IrCC - rychlý port pro infračervený přenos s chybou Zařízení nelze zapnout. Zkoušel jsem přeinstalovat plným WinXP, instalovat SP2 a záplaty, použít jiné ovladače, a nic. Dnes jsem vlezl do BIOSu a změnil konfiguraci infraportu. Po prvním restartu systém hlásil vše OK, ale infraport stále nefungoval. Po druhém restartu je zase vše při starém. Už fakt nevím. Nesetkal jste se někdo s něčím podobným? Neznáte nějaký soft, nějaký Hardware Doctor, který by se s tím mohl poprat?

Odpovědi na otázku

a nebude to tym, ze k Armade 110 si dostal Win98? Ak sa pozries sem, zistis, ze pre Armadu 110 robil HP podporu po Win2000 (98 a Me)http://h18007.www1.hp.com/support/files/Armada/us/f...

To nebude tím. Jak už jsem napsal, přes rok mi infraport ve Win XP fungoval. A ruku na srdce, kdo z vás by se držel toho systému, který mu přijde s notebookem, zvlášť pokud by to byl -- jako v mém případě -- Win ME?Na té straně HP support jsem byl samozřejmě už mockrát.