» Poradna » Programy

Infra

Nevíte někdo, jaký soubor nebo jaká knihovna se spouští po kliknutí na tlačítko "Bezdrátové spojení" v ovládacích panelech? U mě se nic nestane, zřejmě jsem něco omylem vymazal při nějaké odinstalaci.Díky

Odpovědi na otázku

Připojujui se taky s dotazem. Neví to někdo?

Pre infra je to asi "irmon.dll" z priečinka C:\WINDOWS\system32

Tak to neklaplo. Stáhl jsem knihovnu z netu, vyměnil, ale ikona v ovládacích panelech "bezdrátové spojení" je stále neaktivní. Nějaký další nápad?

+ ešte irftp.exe a v system32\drivers irda.sys,irenum.sys,irsir.sys,ovšem musí byť korektne rozoznaný irda port,pokial je to integrované na doske,musí to byť aktivované v biose a zariadenie musí mať vyhradený virtuálny alebo skutočný com port,inak sa komunikácia neaktivuje a neobjaví sa nič