» Poradna » Programy

Info o virech

Potřeboval bych vědět adresu nějakého webu, kde jsou podrobné statistické informace o počítačových virech - počet nakažených počítačů, datum vzniku nebo prvního výskytu, název, stručný popis atd. PS: Nejlepší by bylo, kdyby ty informace byly v databázi nebo tabulce Excelu, ale stačí i html.

Odpovědi na otázku

tak v excelu na netu určitě ne, tak dementní AV firmy nejsounechce se mi hledat, někde na www.trendmicro.com je aktualizovaný přehled za celý svět nebo podle oblastí, jako samostatný html výstup to asi nebude ale kouká se na to dobřezrovna v této chvíli mi tu bliknul firewall že se nějaký pc ráčí mě kontaktovat po portu 135