» Poradna » Ostatní

Info bublina v poradni

Ked podrzim mys nad ikonkou i pred kazdou otazkou, ukaze sa mi bublinka a v nej cela otazka. Len mi vadi, ze sa zobrazi ovela vyssie ako by som ocakaval. Tiez vam to tak robi? Skusal som Firefox aj IE a je to rovnake.

Odpovědi na otázku

Jo, je to asi proto, aby jsi stále mohl číst okolní dotazy.

Taky jsem si toho všiml, před necelým týdnem se tyto bubliny zobrazovaly korektně, ale dnes jsou zcela rozházené, každá jinak. Některá bublina se zobrazí přímo u daného dotazu, ale drtivá většina je kilometr nad dotazem.

To je pro to, abys měl dobrý výhled na reklamy a aby Ti je to nezakrývalo Vypni si AdbIock a budou se bubliny zobrazovat, tak kde mají.

po tomto netúžim: http://postimg.org/image/zchx7uukh/

Čtvrt milionu sleva na Opel - no nekup ho, když je teď tak levný!

to už je jak potěmkova vesnice..

Ty brdo. Naozaj to robi Ad-block. Tak som si ho v poradni vypol. Hadam to prezijem.

Mně se nezdá. Nebo jsem si toho dřív nevšímal. Ve všech prohlížečích mi začíná text bubliny stejně vysoko (y-n) nad dotazem. Víc mi vadí, že pokud má někdo 'ukecaný' dotaz, překrývá info okno dost velkou část obrazovky. Asi by tam stačilo dávat max. 2-3 řádky, jak bývá u náhledu mailů. Koho to zaujme a chce číst i zbytek, na dotaz klikne.

Nie, bubliny sú na správnom mieste, pri tom tie bubliny nepotrebujú ani zapnuté Active X, zrejme máte tie bubliny viac naplnené vzduchom ako my...

Ano, i mě to dělá stejně, vyzkoušeno na Firefoxu, Google Chrome, i Internet Exploreru a všude stejné, ale taky používám Ad-block

To bude tim, aby se vesel cely text dotazu, zvlaste z duvodu, ze zde pisou lidi dlouhe blbosti. A stejne je lepsi otevrit celou otazku nez se jen divat na bubliny.