» Poradna » Web a internet

IndieGala, problém

Zdravím. Koupil jsem si hru přes IndieGala, platil jsem preš kartu (paypal), založil jsem si účet na indie gala a na paypal. Po registraci mi psalo, že platba byla v pořádku, na stránkách mám i archiv věcí který jsem koupil hra tam taky byla, ale žádný kod jsem nedostal ani nenašel, prosim pomozte.Děkuji.

Odpovědi na otázku

A jaký kód hledáš?Sice tenhle web neznám, ale mám zkušenost z jiného podobného webu. A tam v přehledu toho co jsem koupil, mám i linky na stažení hry. Ty hry většinou neobsahují žádnou dodatečnou ochranu, takže nainstaluješ, spustíš, hraješ. Žádný kód se nikam nezadává. V případě že je ta hra i na steamu, tak musím mít propojený účet na steam a pak jen kliknu na tlačítko a hra se mi objeví na steamu. Žádný kód se nikde neopisuje.

Hra je propojena se steamem, jsem na něj přihlášen skrz tu stránku, ale stejně nic.

Může to souviset s tím, že se nemužu přihlásit na paypal? Zapomněl jsem to napsat, pořád to píše, že pokud se to nepřihlásí, tak to mám zkusit znovu, ale zkoušim to už den.