» Poradna » Programy

Indexový soubor

Potřebuji vytvořit indexový soubor k textovému souboru ve kterém mám uložená mota a oddělena speciálním znakem. Něco jsem četl v knize o PHP od p. Koseka. Netuším, ale jak ho mám vytvořit. Poraďte. Jde o náhodný výběr nějakého mota a zobrazení na WWW stránkách. Díky

Odpovědi na otázku

<?php    $page="";  $fp=fopen("soubor.txt","r");  while(!feof($fp))  $page.=fgets($fp,100000);  fclose($fp);    $textAr=split("specialni znak",$page);  $pocet_prvku = count($textAr);  $nahoda = time() % $pocet_prvku;?>Nejaky HTML kod<?php echo($textAr[$nahoda]); ?>Konec HTML kodu