» Poradna » Web a internet

Indexování google

Zdravím,neví někdo, jak dlouho trvá, než mi google zaindexuje mou stránku? Stránku jsem vytvořil 22.4.2020, jmenuje se: www.stylove-obaly.cz. Stále ji přes google nemohu najít.Děkuji za rady

Odpovědi na otázku

to je tvuj nejmenssi problem, ochodne podminky nemas hotove, tohle vypada presne jak podvodne stranky(jméno a příjmení/název)IČ:DIČ:se sídlem: Požárnická 1244zapsané u ….. soudu, oddíl…., vložka….. kontaktní údaje: Pavel Bojkoemail: bojko.pavel02@seznam.cztelefon: 777293523www:stylove-obaly.cz(dále jen „prodávající“)

Ještě taky nic neprodávám. Až začnu, tak si je dodělám.

Tak teprve potom řeš indexaci. Google se snaží do vyhledávání nabízet kvalitní obsah, takže prázdnou nedodělanou stránku logicky nabízet nebude.

tak jinak v cem je tva stranka jina?neni tam zadny obsah, proc by to mnel google zaindexovat ked tahle a 100-jinych stranek sou od "shoptet" stejne?

Google indexuje obsah a ty tam žádný nemáš, tak nevím co bys chtěl indexovat.

Takže až tam přidám zboží a začnu prodávat, tak by mi to mělo zaindexovat?

Ano, ale nepočítej s tím, že by ses dostal na nějaké slušné vyhledávací pozice dřív, než za nějaký rok. Musíš mít kvalitní obsah a hlavně dobré texty. Obecně platí, že "obsah je král".

Obsah, SSL certifikat, pripadna uprava pre znevyhodnenych a podobne vychytavky.Vek domeny.

Dobře, děkuji