» Poradna » Windows (a jiné OS)

"Index je mimo hranice pole."

Dobrý den,když zapnu počítač a naběhne mi windows vyskočí mi tabulka kde je napsáno "Index je mimo hranice pole." A já vůbec nevím co s tím mám dělat.Mám windows 7.

Odpovědi na otázku

To ti může psát cokoli, i nějaká aplikace po spuštění. Ale jaká...není v titulku toho chybového okna její název?

Vzhledem k tomu, že plněných polí po startu OS bude docela slušná řádka a o tom, index kterého "utekl" a hlavně proč, jsi nic neřekl, nečekej relevantní odpověď. Víč, co znamená instalace?

Prostě mi při startu vyběhne tabulka Index je mimo hranice pole. nic víc mi to nepíše

Nic víc? Ani to chybové okno nemá žádný text v titulkovém pruhu? Tohle může dělat opravdu cokoli, jakýkoli proces, aplikace spouštěná při startu...cokoli.

https://ctrlv.cz/WBA1 Tohle je vše.

Začni najprv Indexovacou službou, vymaž nastavenie a znovu Index zostav: http://tr1.cbsistatic.com/hub/i/2011/03/31/35e635ae... Nikdy neindexuj celý oddiel na ktorom je OS W7, lebo je systém živý s neustálym zapisovaním dát. Ostatné logické oddiely na hdd môžeš indexovať celé.

Tos opravdu pomohl, lakomče. Aspoň, kdyby ten pitomej obrázek zabíral celou plochu.

Daj si vypisat vsetky procesy, zavri to okno a znova si daj vypisat vsetky procesy. Podla toho co tam bude chybat zistis co by to tak asi mohlo byt. Mozno, ze to budes musiet opakovat niekolko krat, petoze niektore procesy pracuju len chvilu.