» Poradna » Programy

Indesign cs6

Ahoj mám Adobe Indesign cs6 ale součástí instalačního CD není Čeština(nákup v zahraničí).Je nějaká možnost dokoupit nebo stáhnout češtinu ???? Dík

Odpovědi na otázku

Tak jsem asi trotl nebo podle toho návodu to neumím, nevím co přejmenovat

Potřeboval jsem totéž, šel jsem podle návodu - a bez problémů to funguje. Stačí jít do složky: Program Files (x86)\Adobe\Adobe InDesign CS6\Presets\InDesign Shortcut Sets. Tam je složka s názvem en_US, ta se musí přejmenovat na cs_CZ. Pak stačí zapnout InDesign a menu už je české.

Mám takový problém, podle návodu jsem to udělal čestina funguje ale zmizelo mi z levé strany nástroje( funkce) a nevím co s tím když to přejmenuji zpátky na "en_US" tak se zpět objeví nástroje.. nevíte co s tím ?

Zkuste v nabídce Okna kliknout na Nástroje

V tomto případě se se panely sice objeví, ale musím je vždycky ručně zapínat..

Mám úplně stejný problém. Čeština funguje, ale zmizely mi panely pro ovládání a nástroje..

perfektné!Ďakujem za návod!neuveriteľne jednoduché.