Inbternet a vypínání PC

Zdravím.Objevil jsem zajímavý problém. Pokud začne PC stahovat něco z netu (pevné, LAN připojení), tak se za chvilku (řády jednotek sekund) PC natvrdo vypne (jako když vypnete vypínač na zdroji).. Deska má dvě síťovky, dělá to na obou.. Předpoklad zní, že to je HW problém nebo máte nějakej jinej tip co by to mohlo bejt?

Odpovědi na otázku

Zkuste otevřít CMD (příkazový řádek) jako správce a provést opravu systému pomocí “sfc /scannow“ . Možná bude vyžadován restart a znovu-nahození opravy.Btw. problém se projevuje pouze u stahování?

nene.. stačí načíst třeba jen seznam... bohužel neni k dispozici druhej PC abych zkusil klasickej sitovej provoz...

Tak proveďte “sfc /scannow“ , popřípadě eset online scanner a uvidíte.

na online scanner se nemam šanci dostat...

A co nejaka zatez? Treba Prime 95.