» Poradna » Počítačové sítě

Imput not supported

Dobrý den potom co jsem si stáhl ze steamu hru metro 2033 a spustil tak mi to od té doby píše monitor input not supported když pocicat vypnu a zapnu tak to tam mám pořád nebo tě někdo co s tim před tím to normálně fungovalo děkuji za odpověď :)

Odpovědi na otázku

Změnil sis rozlišení na moc vysoké, které tvůj monitor nepodporuje, případně vysokou obnovovací frekvenci. Nobootuj do VGA modu nebo nouzového režimu, změň rozlišení na podporované, a restartuj.