» Poradna » Programy

Import přihlašovacích údajů do firefoxu

Ahoj, zálohovala jsem si všechna hesla na flešku s koncovkou .cvs, ale nedaří se mi je importovat zpět. Firefoxu Lockwise by mi měl nabídnout IMPORT FROM A FILE... ale nenabízí ji. Ukazuje mi to jenom možnost importovat z jiného prohlížeče Poradí mi s tím někdo? (OS je WIN10).

Odpovědi na otázku

jestli si chceš obnovit nastavení starého profilu na novém/jiném PC a předtím to byl taky Firefox, proč nepřeneseš celý profil Firefoxu?

Já jsem smazala přihlašovací údaje, protože pc šel do servisu na údržbu. Právě proto jsem chtěla využít tu službu zálohování a zpětného importu hesel. Nenapadlo mě, že z toho bude takovýhle problém.

Nejprve ten import musíš povolit viz https://support.mozilla.org/en-US/kb/import-login-dat...

Byla to tedy fuška najít, kde to povolit, ale zdařilo se :) díky

FF nepouzivam, ale verim tomu, ze to ma rovnako ako Vivaldi. Vo vivaldi sa prihlasis na svoj ucet, Samo a Sato ti synchronizuje "vsetko" a mas. Na inom PC sa prihlasis na svoj ucet, zas japonci synchronizuju a mas. Vybavene.