» Poradna » Web a internet

Import e-mailů do Thunderbirdu

Zdravím,poraďte prosím, jak importovat e-maily (zprávy) do Mozilla Thunderbird z Windows Live Mail (Win 7).Z WLM jsem je exportoval pomocí Export e-mailů/Emailové zprávy/formát WLM, vytvořila se složka se zprávami ve formátu *.eml, ale do MT se mi je nedaří importovat (Možnosti/Nástroje/Importovat).Díky.

Odpovědi na otázku

Díky, jak dorazím domů, vyzkouším.

Funguje to, díky.Nevíš ještě, jak zobrazit v levém panelu všechny složky? Mám tam jen Místní složky -Koš, Doručená, atd. Chtěl bych vidět složky všech účtů, kterých mám asi pět. Aby byl název účtu a pod ním Doručená, Koš, atd. - zkrátka pro každý účet zvlášť jako to má Windows Live mail.

Musíš si ty další účty přidat - Nástroje / Nastavení účtu / Akce účtu / Přidat poštovní účet....

To mám. Pět jich tam mám, ale složky nevidím. Už jsem je nějak před pár dny viděl, ale pak zmizely a už nevím jak jsem to udělal. Nemám teda nadefinovaný hesla, to je fakt. Zatím jen zkouším, zprávy tam nestahuju.

Dobrý den, poraďte mi prosím, jak jste v MT navolil formát importovaných souborů Windows Live Mail - mně nabízí jenom Outlook Express nebo Outlook. A podařilo se Vám nakopírovat celou stromovou hierarchii? Mořím se celé odpoledne, děkuji

Ahoj, je možné nějakým způsobem nakopírovat samotné maily (.eml) do složky doručená pošta?