» Poradna » Programy

Import doručené pošty na email Seznamu

Dobrý den pánové,mám tento problém. Dostal jsem do ruky zalohu osobních složek z Outlooku 2007 (*.pst)s prosbou dostat emaily ze složky Doručená pošta do složky Doručené na emailu Seznamu. Napadlo mě, naimportovat do Outlooku, nastavit IMAP na Seznam a zkusit sesynchronizovat příslušnou složku. Nemáte s tím někdo zkušenost - půjde to takhle? (Nejblbější jednoduché řešení - přeposlat, si schovávám na konec.)Díky Karel

Odpovědi na otázku

Ahoj na IMAP pozor,Z toho co jsem pochopil bys rád z Outlooku dostal poštu na Seznam. IMAP se chová přesně naopak, tzn to co je na Seznamu se ti automaticky zreplikuje do outlooku = pošta co v outlooku "přebývá" bude smazána".

Áha.. díky, Já měl za to, že to synchronizuje "oboustraně" (udělám změnu v Outlooku a projeví se i na Seznamu).

Abych pravdu řekl, tuhle možnost jsem nikdy nezkusil. Ale cokoli udělám v mailu lokálně se ihned projeví na Seznamu /Googlu.Pokud máš kontejner bezpečně schovaný, tak to zkus. propoj IMAP a porýpej se v nastavení a zkus donutit lokálního klienta aby zkusil nahodit doručenou z PC do serveru na Seznamu. Teoreticky si myslím, že to možné je.Našel jsem tohle:http://www.hosting.com/support/email/synchronize... Takže mělo by to jít i opačně.Hodně štěstí

Dobrý dennechodí mi doručená pošta.