» Poradna » Ostatní

Import dat do excelu z csv

Importuji data z csv souboru do excelu a nejsem schopen desetinné číslo mít s des. čárkou. Po Importu mám místo čárky tečku. S takovým číslem pak nejde matematicky pracovat. Při průvodci importem jsem našel i volbu "desetinná tečka nebo čárka" ale stejně mi to pořád dosadí tečku.Díky za tip, můžu poslat i ten soubor *.csvjiri.bachmann@bcas.cz

Odpovědi na otázku

pošlete soubor na clean597@gmail.com

hm, myslim ze bude najjednoduchsie spustit "search and replace" nad danym stlpcom a nahradit americku desatinnu bodku za europsku desatinnu ciarku. dalsia moznost je pretvorit exportny filter tak aby to ten excel dokazal pochopit.