» Poradna » Programy

Imitace LP na CD

Ahoj..víte někdo o programu který by měl možnost z čisté digitální muziky, např. pomocí filtru, udělat napodobeninu starého eLpíčka na CD? Chtěl bych to dát jako dárek pamětníkovi..

Odpovědi na otázku

to jako myslíš takový to praskání a šum? Nevím, zda by zrovna tohle pamětníka potěšilo. Ale docela dobrý je koupit (dělá to myslím verbatim) - vypalovací CD, co vypadaj zvrchu jako gramodesky - už jsem to párkrát použil a mělo to úspěch.

http://www.alza.cz/cd-r-medium-verbatim-d553... ...