» Poradna » Web a internet

ImgUp.cz jak dlouho je soubor uložen?

ImgUp.cz (Chevereto) - Nemohu najít žádné informace o službě sdílení grafických souborů. Například jak dlouho soubor je uložen, než vyexpiruje. Nejde o žádné důvěrnosti, jen o sdílení náhledů v rámci diskusí.

Odpovědi na otázku

A nebylo by lepší zeptat se provozovatele služby??? Co ti pomůže, když ti někdo řekne svůj neověřený názor? ;)

Nutnost registrace. Únavné na občasné užití.

Přečti si ještě jednou moji odpověď a pokus se ji pochopit...

Tak používej něco jiného. Třeba ctrlv.cz, žádná registrace a expiraci si nastavuješ sám až na neomezenou dobu. A umí přímé odkazy na obrázky, tedy bez reklamy.