» Poradna » Mobily

IMEI

Zdravím, včera mi bol odcudzený môj iPhone 5s. Hľadal som ho cez Find my iPhone ale tam mi píše že zariadenie je offline. Bol som to nahlásiť na polícii a vraj mi ho vedia lokolizovať ak im dám IMEI číslo. Problém je, že ja to číslo neviem. Krabičku od telefónu nemám a na icloude je to číslo vybodkované, vidno len posledných 5 číslic. Viete mi poradiť ako to IMEI číslo získam? Na iTunes som pozeral, ale tiež tam to IMEI nie je. Poradte mi prosím.

Odpovědi na otázku

Rozluč se s ním. Pochybuji nejen o tom, že by zde někdo kompetentní vystavil příkaz k předání citlivého údaje, ale i tom, že by byl dokonce akceptován majitelem "icloud".Pro příště víš, co si máš poznamenat za údaj, podobný např. PUK2 (pokud vůbec víš, co to je a na co to je).

To si mi fakt pomohol diky! :)

A co jsi chtěl? Pohladit po šešuli? Prostě je pryč.

http://www.jaktak.cz/jak-zjistit-imei-mobilnih... Smůla se lepí ti na paty, nepomůžou ti ani chlupatí. Holt pro tebe špatný den, realita, ne sen