» Poradna » Programy

Image SATA disku

Mám v PC zrcadlo sestavené ze SATA disků. Potřebuji poradit jak při vytváření image disku, respektive obnově systému podstrčit ovladače SATA řadiče třetí strany / nVidia/. Používám WIN XP SP2 CZ.Děkuji

Odpovědi na otázku

sysprep alebo Acronis TrueImage+Acronis Universal restore

Dá se použít True Image Workstation + Universal Restore Workstation.True Image Workstation vytváří a obnovuje obrazy disků. Doplněk Universal Restore pak umožní doplnit jiné drivery. Takže to pak vypadá tak, že nabootujete vyrobeným CD nebo DVD, dáte obnovu a přidáte ovladače.Ale pozor má to háčekTrue Image Workstation je síťová verze. Abyste ji mohl rozjet musíte mít počítač zapojen v místní síti. na jednom z počítačů musí běžet Acronis licenční server, který si hlídá licence.Takže jestli máte PC zapojené v síti, tak je to OK.