Ikony

Zdravím mám problém a to taký že když kliknem na ploše pravým tlačítkem myší tak se otevře okínko kde je ( Zobrazit,Seřadit podle,Aktualizovat ) atd. Problém je vtom když najedu kurzorem myší na hocjaku z vlastnosti nezobrazuje se my čo chcem vybrat - myslím to podsvítení modrým ! Mohl by mi nekdo pomoct ? DekujWindows

Odpovědi na otázku

U ostatních ikon na ploše když klikneš pravým myší to nedělá.

Ne ostatne ikony když najedu myší reaguje normalne len to když kliknem pravým vyskočí ta tabluka a neukazuje my aktualne na kterem políčku sem ale když kliknem vybrat tak se normalne okínko otevře

tak sry tež to delá nejde to

A nepoužil jsi nějaký čistič typu ccleaner. Taky by to mohlo dělat něco jako virus,zkus pustit tohle Microsoft Safety Scanner. Zkus aktualizaci je v nabídce volitelná kumulativni třeba to pomůže. Napřed pusť tohle https://docs.microsoft.com/en-us/windows/security/th...