» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ikony nabídky start

Chtěl bych poprosit o radu. Ve Windows 10 si poskládám ikony v nabídce start, ale po odhlášení nebo po restartování PC se opět všechny ikony vrátí do předchozího stavu. Ty nové se odstraní a ty původní se vrátí na původní pozici i s velikostí. Nevíte, čím by to mohlo být? Zatím se mi toto nikdy nestalo ani u tabletu nebo pracovního PC. Jedná se o nový notebook Lenovo Legion y530. Moc děkuji za rady, protože nabídku start hodně používám a prosím o žádné hejty typu nainstaluj si linux, nebo používej zástupce ikon na ploše. Díky

Odpovědi na otázku

Taky jsem to řešil u jednoho PC, nabídka Start si nepamatovala vložené dlaždice ani jejich rozložení. Našel jsem k tomu tenkrát toto:https://windowsreport.com/cant-pin-tiles-start-wind... U zmíněného PC pomohl postup 3 - přes PowerShell.

Děkuji moc, bod 3 a 4 pomohl