» Poradna » Web a internet

Ikonka s podtrženou fajfkou Google Chrome

V rychlém přístupu na Google Chrome je všelijakejch 8 odkazů na nejnavštěvovanější stránky. Jednou, když nešel internet (tehdá mi to nějak nedošlo) sem má jeden z těch odkazů klikla, a samosebou mi to ukázalo, že webová stránka není k dispozici atd. Jenže od tý doby mám furt u toho jednoho odkazu, na který sem klikla takovou podtrženou fajfkou v kolečku. Nevíte co to je, a jak to odstranit? Dost mě to tam štve.Díky

Odpovědi na otázku

Ja bych smazala historii vyhledavani vcetne toho dne te honiny minuty fteřiny

Edit: hodiny vteřiny

Stránku máš označenou jako Offline, např.https://android.stackexchange.com/questions/169460/what-doe...

Tak je to zrejme jine tedy co piše Abox. Deti co kdyby jste se ptali internetu.Odstranit ikonu z rychleho pristupu windowshttps://support.microsoft.com/cs-cz/windows/p%C5%99ipnu...

A to si myslíš, že to je ono..?

Ne ? Pise o rychlem pristupu. Tak je vic moznosti obrázků, Ja kdyz mi tam neco vadi, nam jich 8 kousku tak to dam odebratNo jo tak jdu kosit travu tam se nespletu a rovnou 3x po ranu a pak se rika Ráno modřejší večera.

Odstranit ikonu nemohu, když ty stránky používám každej den. Pak už se tam znova ta samá nikdy nenačte.

V odkazu je i jak ji tam vlozit.