» Poradna » Web a internet

Ikona

Jen dotaz, jestli je to globálně nebo se mi zase něco změnilo.... taky se vám změnila faviocona seznamu? Má teď takový debilní bílý pozadí, předtim to bylo pěkně transparentní, tak jen chci vědět, jestli mám někde tu transparentnost špatně nastavenou nebo jestli je teď seznam v "bílym kolečku"

Odpovědi na otázku

Je. Ale vsadím se, že kromě tebe tohle nikdo neřeší.

Spis me prekvapuje ze nekdo kdo pouziva seznam vi co to je favicon.

Neboj se, taky požívám víceméně výhradně google, ale mám seznam v záložkách a překvapilo mě, že se to změnilo, protože ta nová vypadá otřesně