Ikona

Dobrý den ,nainstaloval jsem si zkušební verzi Antivirusu a po půl hodině jsem pc opustil . Při dalším zapnutí ,naběhl a ,když jsem byl na ploše zbyla jen lišta ,která nereagovala ,trvalo to asi 10 minut ,tak sem to restartoval a zbyla na ploše jen barva za ikonou a s notebookem nejde nic dělat ani CTRL+ALT+DEL ... Děkuji za odpověď snad je srozumitelná .

Odpovědi na otázku

Ahoj, co to bylo za antivirus? Jak jsi se k němu dostal?

Ahoj ,normálně free verze na 30 dní od esetu ,nikdy sem snim neměl problém ..

Safe mode vyzkoušen?Dostal bych se do něj a odinstaloval ho. Pak se podíval, jestli nekoliduje s FW. Comodo nenávidí cizí AVčka :)

Co to je safe mode ? nemůžu přijít o data mám tam písničky na diskotéky :((

Nouzový režimrestartuj a mačken F8 ihned co naběhne bios, po biose se objeví nabídka, nej nouzový režim, pak odinstaluj ESET a zkus restartovat a uvidíš.

"snad je srozumitelná", tak to tazko.Aky Antivirus, aky OS, ake PC?Nudzovy rezim funguje?