» Poradna » Mobily

Ikona sluchátek na hlavním panelu

Jak odstranit ikonu sluchátek na hlavním panelu? Nejede mi zvuk u videí a nevím jak na to

Odpovědi na otázku

Na mém panelu žádná ikona sluchátek není, udělejte to stejně.

?

třeba odpojit sluchátka?

Ikona sluchátek se ukazuje, když jsou zasunuty sluchátka ve zdířce a znamená, že je zvuk přesměrován do tohoto konektoru. Pokud ve zdířce sluchátka nejsou, tak je buď vadná zdířka - zkrat , nebo je v nich zlomený kus konektoru. Takže je potřeba tu zdířku každopádně zkontrolovat a vyčistit.