» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ikona na ploše ve Windows 10

Ahoj, můžete mi prosím někdo poradit jak si dát ikonu nějaké nainstalované aplikace na plochu ve W10? Nevím si s tím rady . Díval jsem se do nastavení, zde se daly přidat jen ikony koš, apod., ale nikde nejde přidat ikona aplikace na plochu (např. Word. Díky.

Odpovědi na otázku

Opravdu nefunguje pravý myšoklik -> nový -> zástupce a dále se proklikat k požadovanému programu?

Ale funguje určitě, ale jemu dělá potíž nalézt objekt, kterého se bude zástupce týkat.

nakresl isi na monitor

myslím, že jednoduchšie bude:pravý klik na zástupcu v ponuke štart > ďalšie > otvoriť umiestnenie programu > pravý klik na zástupcu > odoslať > pracovná plocha vytvoriť odkaz.jednotlivé položky sa samozrejme môžu meniť v závislosti od jazykovej verzie

Nope. Nemám tu umístění

Ikona tv stanice TRWAM na ploche

Ztratila se mi z plochy ikona internetu expl. Nevím, jak ji tam vrátit. Díky.