» Poradna » Windows (a jiné OS)

Ikona na liště

Mám menší dotaz, chtěl bych se zeptat, když používám v počítači program tak vždy se zobrazí ikona dole na liště, tak bych se chtěl zeptat zda je udělal aby při používání toho programu tak tapeta tam nebyla? :) díky

Odpovědi na otázku

Rusky rozumím víc mluvenému slovu, tu je to asi stejné

Nastav si Automaticky skrývat hlavní panel.

To má zmysel iba napr. na netbooks s malým displejom (pod 10")..Štart - pravá myš: Nastavenie.

To už nechej na rozhodnutí uživatele. Smysl to má na každém monitoru, kde člověk hlavní panel vidět nechce, nebo nepotřebuje.

Otazka je nezrozumitelna, tak snad neocakavas rozumu odpoved.