Ikona klavesnice do systray

Asi nejsem po vcerejsku ve forme,ale nejak nemuzu najit:
Jak dostanu ikonu klavesnice (abych videl,kt.je zrovna aktivni) do systray?

Odpovědi na otázku

Dole na liste kliknut pravym mysitkom- panely s nastrojmi - panel jazyku.

Zobrazenie panela jazykov
V ovládacom paneli otvorte položku Miestne a jazykové nastavenie.
Na karte Jazyky v skupinovom rámčeku Textové služby a vstupné jazyky kliknite na položku Podrobnosti.
V skupinovom rámčeku Predvoľby kliknite na tlačidlo Panel jazykov.
Začiarknite políčko Zobraziť panel jazykov na pracovnej ploche.
Kliknite na Minimalizovať.