» Poradna » Počítačové sítě

Ignorace v Messengeru

Dobrý den, před nějakou dobou jsem dal do ignorace osobu, se kterou si nepíšu a nechci abych ho viděl, když je aktivní. Potom co jsem ho dal do ignorace, jsem ho už aktivního neviděl. Ale najednou se zase začal objevovat v seznamu lidí, kteří jsou právě aktivní. Když na něj kliknu, tak se mi ukazuje že je v ignoraci. Nechci si ho dávat do blokace. Proč se tohle děje, když osobu kterou jsem dal do ignorace bych už správně online vidět neměl?

Odpovědi na otázku

Tak to jsis měl pořádně přečíst když jsi ho dal do ignorace jeho aktivitu uvidíš pořád jen zprávy od něho se ti budou ukládat do spamu.

Jako myslíš, že tady někdo má přístup do systémů Facebooku, aby mohl vidět, co to je za chybu?

A co na to napoveda? mrknout do ni je zrejme veda, tak tu hledas zlate vlasy deda vseveda

S co kdyby jsi hledal. A netu treba slovy. "Instagram jak skryt stav online ignorovane osoby"Je tam rada napoved mimo jineNávod – Jak skrýt online stav na aplikaci InstagramOtevřete aplikaci Instagram na vašem iPhonu nebo iPadu.Klepněte na kartu Profil v dolní části.Klepněte na ozubené kolo.Klepněte na Stav aktivity.Posuňte přepínač vedle položky Stav aktivity do polohy VypnutoNemam stagram takze nezkusim. Ale je realitou ze na skryti online ignorovaneho se vas ptá něurekom.com

Dobrý den a co je to za ignoraci na mesengeru že ho nevidím ani on mě aktivní a ještě když najedu na jeho profil tak je tam jen že jsme přátelé a vedle už není poslat zprávu??? Ta ikonka hned vedle přátelé?