IE7

Dobrý den všem. Mám nastaveno, aby se mi vždy po ukončení prohlížeče vymazala složka Temporary Internet Files a opravdu se tak děje. Jenže, aniž bych měnil jakékoli nastavení, po nějaké době se tato složka vymazávat přestane a veškerý obsah navštívených stránek pak skladuji ve svém PC. Samozřejmě, že to můžu odstranit růčo, ale to mě neba. Chci-li aby se znovu začala složka dočasných souborů v internetu mazat automaticky, řeším to nástrojem obnovení systému, což mě pochopitelně taky neba. Poradí mi někdo, proč se ta zasr... složka přestává sama mazat?(WinXP MCE)

Odpovědi na otázku

Čau, stejný problém řeším taky. Pořád to musím mazat růčo, už mě to taky neba.

Zkontroluj si, zda máš opravdu v nastavení internetu na kartě Advanced zaškrtnuto: Empty Temporary Internet Files....

vyskúšaj doplňujúcu utilitu ClearIE Cache z microsoft download centra

Před chvilkou se mi to stalo znova a bylo to poté co se mi kousnul prohlížeč a sám se zavřel. Ještě mi stačil nabídnout možnost odeslání error reportu Microsoftu. Asi to nevymazávání a kousnutí se IE7 spolu souvisí.

Vypadá to na napadený OS. Nabootuj do nouzového režimu, vyžeň exploity a prostuduj logy.

Zas takovej profík bohužel nejsem. Ale říkáte napadenej OS? Myslíte jako virem? Já ale antivir nainstalovanej mám a nic mi poslední dobou nehlásil. IE7 mám asi 14 dnů, předtím jsem měl IE6 a tam se tato složka nevymazávala rovněž. I když jsem měl nastaveno to automatický vymazávání.

V diskuzi si všichni tykáme. Mohu Ti jedině doporučit, abys požádal znalého kamaráda nebo přímo odborníka o opravu.

Jo, jo, snad se v mém okolí nějakej počítačovej mág najde. Každopádně díky za snahu pomoci mi