IE6 a otvaranie novych okien pod Win98SE Sk

mam nainstalovany windows 98 SE Sk. Problem mam s internet explorerom.Pokial mam v systeme explorer 5.00 ktory je sucastou SE windowsu, takvsetko funguje, ale pokial som tam mal ir5.5 (slovensky) a teraz mamie6 (anglicky) tak mi nefunguje otvorenie noveho okna. pokial dam vmoznosti subor/novy/nove okno (alebo obdobne), tak sa mi v pohodeotvori nova stranka. ale ked je na stranke odkaz ktory otvori ciel vnovom okne, tak sa to okno zasekne. ukazovatel sa zobrazuje ako prizaneprazneni, ale obsah okna nie-je zobrazeny (je tam zobrazeny obsahktory sa nachazda pod tym oknom. ked kliknem mysou, pocitac klikne(ako pri zaseknuti). Okno sa ale da zatvorit. Taktiez nefunguje okno,ked kliknem prave tlacitko na mysi nad odkazom a zvolim otvorit vnovom okne.Tato chyba sa mi neukazovala od zaciatku. povodne to fungovalo (na5.5ke). neviem co moze byt chybou. uz som x krat reinstaloval IE,stahoval vsetky mozne zaplaty a stale bez vysledku.pokial stranky ale prezeram cez program NetCaptor (nadstavba IE) tak to funguje a stranky v novom okne zobrazi.Pokial by mi niekdo vedel pomoct, bol by som mu velmi vdacny.

Odpovědi na otázku

Měl jsem podobný problém, odinstaloval jsem IE6 i Outlook6, nainstaloval IE5.5, SP2 a Outlook 5, provedl ještě Repair, chyba nezmizela. Jako řešení mi zafungovala rada, kterou najdete na www.winguide.com , hledat tam výraz 'evillace' a tam se objeví odpověď na  "Hyperlinks won't open..." a to je ono. Podle jejich rady jsem si stáhnul mcrepair.exe z http://support.microsoft.com/default.aspx a nechal přepsat svoje původní soubory oleauto.dll atd. staršími verzemi podle nabídky mcrepair. Pak Reboot a funguje mi IE i Outlook tak jak má.To, co radí Microsoft na svých stránkách, na můj a zřejmě i váš problém, nefunguje .