» Poradna » Programy

IE zobrazuje stare stranky

Zdravim,mam problem, ze mi IE 6.0 zobrazuje stare stranky. Zmazal som History, Cookies, Temporary Interne Files a nastavil som Check for newer version of stored pages: Every visit to the page... ale zial to nepomohlo.Tak som spustil detailny scan na virusy... an nic...Viete niekto poradit co s tym?Vdakakef

Odpovědi na otázku

mel jsem neco podobneho a pomohl mi defender od microsoftu, nebo pouzij ad-aware.

Dakujem za radu, ale zial nepomohla. Avast som pouzil uz predtym (deep scan alebo ako sa to u nich vola). Defender som stiahol a zbehol teraz a na konci scanu povedal: "Your computer is running normaly."Dalsie napady?Vopred vdaka

A robi ti to aj ked das potom ako nacita stranku este raz "Refresh"?Je mozne ze niekde este existuje nejaka "Cache" a ta stranka sa nacita z nej.

Ano, stale tam je stara stranka aj po refresh-ovani. A nie je to len jedna stranka ale niekolko.

Tipnul bych to na nejakyho cervika.... Ze ho Ad-Aware nenasel jeste neznamena, ze tam neni. Zkusil bych jeste nejmene Spybot nebo jiny antivir.Jinak zkus prejit na MozilluFF nebo Operu + pouvazovat o lepsim firewalu (Kerio, Outpost...)

Mně to jednou dělalo taky a pak jsem zjistil, že se mi nějakým záhadným způsobem přenastavil systémový datum ve Windows. Když jsem ho opravil, tak to přestalo...

Hmm... tak datum mi ukazuje dnesny a aj cas presny, tak to nie je ono. Skusam hladat dalej :(

použij MWAVhttp://www.mwti.com/products/mwav/mwav.aspPo spuštění MWAV dej [b]Update[/b].[b]Nezatrhávej[/b] volbu [b]Scan Only[/b] Po update klikni na [b]Scan & Clean[/b] začne scanování.Co najde to odstraní. Po skončení scanování možná bude chtít restart tak ho povol.to bude masakr

No pred tim restartem bych si aspon prohlid kos, jestli tam neco nezbylo....Po restartu prijde reinstal...

>... prohlid kos....co tym myslis?Btw. SpyBot nic nenasiel :(

Nic nic, v pohode.... Jeste bych zkontroloval bezici procesy a spoustene po startu, jestli tam neni neco neobvyklyho + pouzit Hijackthis a nechat si nekde zkontrolovat vypis....Hele nejjednodussi, co muzes udelat, je prejit na Mozilu Firefox.Je to i do budoucna, IE je deravej jak cednik, abys tu nemusel zase psat....Btw: zkousel si i ten WMAV od Barona?

>Btw: zkousel si i ten WMAV od Barona? Nie, zatial neskusal. Vase poznamky "to bude masakr" a "po restartu ... reinstall" ma totiz velmi neukludnili / nepresvedcili. Reinstalovat mozem hned a aspon viem v akom stave je pc pred reinstallo-omDnes este pride jeden IT znamy a potom sa uvidi. Velku nadej tomu ale nedavam.aj tak dakujemkef

Ak vie niekto skontrolovat log z hijackthis a povedat, kde je problem... budem mu velmi vdacnykefLogfile of Trend Micro HijackThis v2.0.0 (BETA)Scan saved at 9:48:23 AM, on 4/20/2007Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)Boot mode: NormalRunning processes:C:\WINDOWS\System32\smss.exeC:\WINDOWS\system32\winlogon.exeC:\WINDOWS\system32\services.exeC:\WINDOWS\system32\lsass.exeC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\Program Files\Windows Defender\MsMpEng.exeC:\WINDOWS\System32\svchost.exeC:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exeC:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exeC:\WINDOWS\Explorer.EXEC:\WINDOWS\system32\spoolsv.exeC:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPLpr.exeC:\Program Files\Synaptics\SynTP\SynTPEnh.exeC:\Program Files\Launch Manager\LaunchAp.exeC:\Program Files\Launch Manager\PowerKey.exeC:\Program Files\Launch Manager\HotkeyApp.exeC:\Program Files\Launch Manager\CtrlVol.exeC:\Program Files\Launch Manager\OSDCtrl.exeC:\Program Files\Launch Manager\Wbutton.exeC:\Program Files\Aspire Arcade\PCMService.exeC:\WINDOWS\system32\VTTimer.exeC:\Program Files\Common Files\Microsoft Shared\VS7DEBUG\MDM.EXEC:\WINDOWS\AGRSMMSG.exeC:\Program Files\ltmoh\Ltmoh.exeC:\Program Files\Microsoft LifeCam\MSCamS32.exeC:\Program Files\Java\jre1.6.0_01\bin\jusched.exeC:\Program Files\Winamp\winampa.exeC:\WINDOWS\system32\spool\drivers\w32x86\3\hpztsb09.exeC:\WINDOWS\system32\nvsvc32.exeC:\Program Files\HP\hpcoretech\hpcmpmgr.exeC:\WINDOWS\system32\hphmon05.exeC:\WINDOWS\system32\HPZipm12.exeC:\Program Files\Hewlett-Packard\HP Software Update\HPWuSchd2.exeC:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exeC:\PROGRA~1\Nokia\NOKIAP~1\LAUNCH~1.EXEC:\WINDOWS\system32\svchost.exeC:\Program Files\Windows Defender\MSASCui.exeC:\WINDOWS\system32\ctfmon.exeC:\Program Files\Nokia\Nokia PC Suite 6\PcSync2.exeC:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exeC:\Program Files\WinZip\WZQKPICK.EXEC:\PROGRA~1\COMMON~1\Nokia\MPAPI\MPAPI3s.exeC:\WINDOWS\system32\wscntfy.exeC:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exeC:\Program Ukázat celý příspěvek

S tim logem ti moc neporadim....Kazdopadne jestli bude log v poradku a tvuj IT znamej nenajde problem, tak reinstal asi nebude nutnej (no mozna uz to tvuj system celkove potrebuje?).Urcite ti jeste jednou poradim: vybodni se na IE a jdi do Firefoxu nebo Opery....

Asi sa na IE vybodnem. Dal som ten problem aj na viry.cz, tak ak niekto poradi, tak to sem dam, nech je topic kompletny.Kazdopadne vsetkym vdakakef

To jsi mohl poslat hned Je z toho vidět, že nejsi žádný začátečník! Při běhu tohoto testu by neměly běžet žádné uživatelské programy, což jsi dodržel. Máš celkem slušnou herní mašinku, i když poněkud starší V logu se nevyskytuje žádný přímý nepřítel Tvého OS. Potencionálně nemusí být plně komaptibilní z českou verzí OS WXP/32 toto: 1) Vyhledávací lišta Google; 2) Nokia PC Suite. Pokud chceš zjistit, jestli tyto dva programy mají něco společného s Tvými aktuálními problémy, prostě je ukonči, resp. zakaž si ve WIE lištu Google: Tools - Internet Options - Programs - Manage add-ons V Tvém případě se může také jednat o plnou internetovou cache nebo plné tempy. Vyprázdni si úplně internetovou cache a všechny %temp% a %TMP% a vyzkoušej.

nechci nikomu brát iluze,ale ten log z HijackThis samozřejmě neni celej

To mas pravdu, ze nie je cely. Som si to nevsimol... na viry.cz som vsak dal cely a este na jeden anglicky web.Co sa tyka Defender-a, tak som zistil, ze MsMpEng.exe zacal papat vela CPU, tak som ho odinstaloval... to pre tych, ktorym by sa stalo nieco podobne po instalovani Defender-a aby na to pamataliRiesenie probelmu som zatial nenasiel. Na Mozillu som nepresiel, lebo to by musela schvalit rodinna rada... Nainstaloval som vsak IE7 namiesto IE6 a div sa svete... stale mi to zobrazuje stare stranky... tak uz naozaj neviem....kef

Vypni si proxy "proxy.cablenet.net.sa:3128".