» Poradna » Programy

IE v.6 se hlasi jako IE 5 pri aktualizaci winXP

Pri aktualizaci win XP pres web mi IE vraci hlasku, ze pouzivam verzi 5.0 ci starsi a at si stahnu novejsi verzi. Hlasila to ve verze 6 a nepomohl ani upgrade na v7. Nejedou aktualizace win XP, ani bankovnictvi KB.

Odpovědi na otázku

Nemáš tam souběžně více verzí Internet Exploreru, neměl jsi někdy dřív na počítači IE5, také se podívej zda nemáš vyplé některé funkce jako javascript a podobně (zkus kdyžtak výchozí nastavení)což by také mohlo způsobit že si některé weby budou myslet že používá zastaralý prohlížeč. Jako poslední zkus ještě opravu IE6 z instalačního disku Windows XP