» Poradna » Programy

IE nemůže otevřít vyhledávací stránku

Při připojení přes modem na internet se po uspešném připojení (navázání komunikace s providerem) a zadání www adresy v IE objevila následující zpráva: "Aplikace IE nemůže otevřít vyhledávací stránku". Ještě nedávno bylo vše OK. Může mi někdo poradit co mám udělat případně přeinstalovat. Předem dík.

Odpovědi na otázku

Zkontroluj si nastavení startovní stránky (Tools/Internet Options/Homepage) ale spíš to bude na zalezení do registrů, stejný podklíč jako Homepage a přepsat vyhledávací stránku na něco normálního - něco ti ji změnilo.

Milý Brtníku. Přestože to tak nevypadá, zima už skončila. Tak se probuď, omyj si oči a ještě jednou si přečti dotaz. Nešlo o startovací stránku, ale o jakoukoliv stránku, kterou zadá do políčka adresa.

jako vyhledávanou stránku? A nestojí si na vedení že se nemůže připojit? Tak ať kousek poodstoupí...

No tady to vypada, ze se brtnici uz chystaji na zimu Jestli si dobre vzpominam z dob, kdy jsem jeste pouzival IE (mala reklama na mozillu ) tak to pise, kdyz nemuze prevest pismenka na cislicka - tedy nejaky problem s DNS.p.s. Pristi tyden tady budu mit PC s tim samym problemem tak uvidim, co se deje.

Tak to vypada, ze uzivatel daneho PC instaloval neco, co mu nakopnulo jednu knihovnu. Stacilo kompletne vyhazet sitove zalezitosti, restart, nacpat je zpet a hlavne nechat prepsat jedinou knihovnu (bohuzel jsem si nenapsal nazev) jeji starsi verzi.

Tahleta hláška se objeví, když se IE nemůže dostat na zadanou stránku, tzn připojení je sice možná navázáno, ale je nefunkční.

Kamošovi se objevil stejný problém!!!!!!! Potřebuji nutně poradit.Díky LuBu

Zkuste se připojit prostřednictvím jiného providera.

Zkusil jsem jiný modem, jiného providera, reinstalaci MSIE6.0cz, corsetup WIN98, úpravy v registru a furt jen to saméééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééééé. LuBu