» Poradna » Windows (a jiné OS)

IE 11 vo WIN 7 - Navrhovane lokality

Vcera som urobila aktualizaciu Windows 7 a nechal si aktualizovat IE na verziu 11. Pouzival som 10. Obcas ked som pozeral stranky a chcel som vyhladat podobne tak som k tomu pouzil sluzbu "Navrhovane lokality" Vzdy sa mi zobrazili podobne stranky ako som mal prave otvorenu (Napr pozeral som napr Pravdu tak mi ponuklo dalsie denniky) Po preinstalovani na verziu 11 mi vsak stale ponuka nezmyselne zahranicne stranky bez naveznosti na otvorenunapr: Free Online Games | Free Games | Online Games | Pogo Gamessalebo: CNN.com - Breaking News, U.S., World, Weather, Entertainment & Video ...Ma niekto tento problem alebo vie ako ho odstranit.Prosim nepiste ze IE je taky a taky mne vyhovuje lebo v 64B verzii Win mi Firefox nefunguje pouzivam sice obcas jeho verziu Nightly ale nie moc.

Odpovědi na otázku

1) Počkej na příslušnou aktualizaci MS WIE11.2) V 64-bit OS používej 64-bit i-prohlížeče.Pokud máš v oblibě Firefox, stáhni a nainstaluj např. Waterfox:http://www.waterfoxproject.org/download.php

Zdravím Pokud ti to IE 10 běželo v pořádku , vrať se k osvědčenému.Odinstalování 11:Nejdřív si zajistí nový Explorer/ Chrome/Firefox pro Win 7Start/ovládací panely/Programy-Odinstalovat programVlevo na liště - zobrazit nainstalované aktualizace avyhledat v přehledu Internet Explorer 11 + jazykový balíčeknejdřív balíček, pak prohlížeč , ve finále restart....a je fuč.