» Poradna » Ostatní

Idos - vyhledavani

Vyhledavam casto na mobilu IDOS a priserne me stve prapodivny kontrast? sede a tmave sede na bilem podkladu a kontrast? svetle modre s trosku tmavsi modrou. Pokus o napravu dopadl tak, ze na me do telefonu rval pan, ktery stvoril tuhle hruzu. Tak asi se nervnul po moji hlasce . Tedy hlasce meho dedecka. DO RUK ...... A 14 DNI K VODE NEPUSTIT . Moje otazka zni. Existuje nejaka moznost, jak donutit ty typky k provedeni zmeny?

Odpovědi na otázku

K něčemu nutit 'týpky' opravdu pobavilo. Přístupnost webu je definována i směrnicemi WCAG, BFW, možná je IDOS respektuje. Náprava je prostá - s dědečkem idos.cz kupte a předělejte ho podle svých představ.

Pokud má telefon OS, zkusil bych aplikaci - seznam: http://www.chaps.cz/cs/products/IDOS-smartMobilní verze by měla být čitelnější (náhled: http://i.nahraj.to/f/1aSc.png ) - vypnout v prohlížeči zobrazování verze pro počítač.

"Nervnul se" a to Tě jenom slyšel, teď si představ kdyby četl to co, ale hlavně jak píšeš, to by ho rovnou ranila mrtvice

I kdyby někde našel telefon na pána, který 'ktery stvoril tuhle hruzu', silně pochybuji, že by tohle dotyčný řešil po telefonu s nějakým Jajou.

A tak, najít se dá všechno dneska, ale že bych fakt řešil takové prkotiny, to už bych joo nesměl mít co na práci

zkus si nejdřív seštelovat monitor