» Poradna » Mobily

Identifikace volajícího

Ahoj, před pár lety jsem měl Lenovo P70 a když mi volalo číslo, které jsem neměl v kontaktech, ale bylo volně dohledatelné na internetu (Například půjčovna přívěsných vozíků, nějaký obchod atd.), telefon mi během okamžiku zobrazil jméno nebo název volajícího. Teď mám už několikátý telefon od Xiaomi (Redmi Note 7) a na tuhle funkci jsem si vzpomněl, dá se to někde zapnout? Třeba přímo v Androidu? Zkoušel jsem to hledat, ale všude se mi nabízí jen aplikace pro blokování hovorů, identifikaci čísel po volání s recenzemi uživatelů (Kdo volal atd), ale tohle byla informace ukázaná hned na začátku volání a přímo v aplikaci telefon, jako jméno volajícího.

Odpovědi na otázku

Používám aplikaci "Můžu to zvednout?". Když si ji nastavíš jako výchozí aplikaci pro volání, zobrazuje profláknutá čísla rovnou.

Truecaller/Truedialer.