Identifikace řadiče HPT370 v M 726

Při vložení řadiče od firmy Chaintech HPT 370 (ATA 100) do PCI slotu nedojde na základní desce M 726 k identifikaci biosu řadiče (SCSI) a tím nelze řadič konfigurovat. Bios základní desky kartu v PCI slotu identifikuje, ale ihned proběhne náběh Windows. Ví někdo, jak tento problém odstranit? Informace o kvalitě desky vynechte. Díky.

Odpovědi na otázku

Kvalitu desky vynecham  ale ja sem myslel ze uz sem jedinej kdo ji má!!!! uff tak to sem si oddych  nastesti ji mam v druhym pocitaci ..... Ale vazne, dost pochybuju, ze to rozchodis, ja sem nebyl schopnej rozchodit zase FireWire radic a tentokrat to nebylo windowsama ... Hodne zdaru a hlavne trpelivosti s M726, JC

V kazdem pripade vyzkousejte vice slotu PCI,v krajnim pripade zavedte jen grafarnu a radic.On potrebuje NESDILENE preruseni IRQ. Ihned po startu necekejte,az zahlednete logo High Pointu,je to tak rychle,ze si nemusite vsimnout. Jednoduse ihned po startu zmacknete Ctrl + H a pockejte na obrazovku BIOSu karty.Tam by uz vse melo byt jasne.