» Poradna » Mobily

Ideální velikost telefonu je 4,5"

Boha to kdo vymejšlí,pro mě je ideální velikost 3,2" jako mý 2 předchozí telefony (HTC Touch Diamond2 a Vodafone Smart 2) a už 3,5" u iPhonu mi je velký... Hlavně díky tomu že jsem zvyklej mít telefon na volno položený na ruce a jen podepřený malíčkem a z takovéto polohy už u 3,5" iPhonu kterej má tlačítko zpět v levém horním rohu,natahovat se buhví kam až. A z pevného úchytu mě po chvíli chytají křeče do ruky. Existuje nějaký logický vysvětlení proč výrobci stále zvětšují telefony když ještě 4 roky zpátky byl trend telefony zmenšovat a doteď vzpomínám na sice lehce zženštilý ale velmi malý a pohodlný Siemens SL55 který skoro nešel cítit v kapse,zatímco kvůli současným telefonům skoro musí přešívat kapsy,například u kraťas mám jen mělké kapsy a telefon mi z nich při sednutí vyklouzává takže ho musím nosit v zadní kapse a to se stejně pořád jedná jen o relativně malý 3,5" telefon...

Odpovědi na otázku

Ja by som dal vsetkych vyrobcov telefonov na medzinarodny sud pre ludske prava. Kua ako si to mozu dovolit.P.S. si trapny, nekupuj co ti nevyhovuje.

A koho ty tvoje bláboly zajímají ???

Ja mám Xperiu mini pro sk17i a veľkosť mi plné vyhovuje chcem tým povedať že aj v terajšej dobe sa dá kúpiť kvalitný a malý telefón. Aj ked dávam autorovy za pravdu, že ľudia sú trápny v tom, že najprv sa všetci smialy akú človek lopatu vo vacku nosí a v dnešnej aktuálnej dobe je to cool, tak tomuto tiež nechápem.

Radšej tu nepíš.. Za svoju Slovenčinu by si sa mal hanbiť.

Protože zákazníci chtějí víc a víc, televize mají větší uhlopříčku, stolní monitory a obrazovky laptopů se už také nevyrábějí v rozlišení 800 x 600 ale minimálně fullHD. A dnešní mobily jsou také vlastně počítače (mají OS, přístup na internet) a proto je větší displej určitou výhodou. na telefonu si lidi přehrávají filmy a seriály a na větším displeji se titulky čtou lépe, hry jsou také lepší na větším monitoru (ať už na počítači nebo telefonu). Pokud bys chtěl na telefonu číst knihu nebo časopis, opět je větší displej výhodou, stejně tak u map či různých aplikací. Na druhou stranu jsou telefony s velkými displeji hůře "přenosné" a ovladatelné. Víc žerou baterku a stojí více. Otázkou je, zda plusy velkého displeje převáží ty mínusy.

Samsung určuje smer... Pôvodne ani Nokia ani HTC ani Apple take tehly nevyrábali... Tebe by vyhovoval asi najlepšie Meego v N9. Ale to je iba vecou OS.Každopádne si myslím, že 4,3-4,5'' sú fakt ideálne..