» Poradna » Web a internet

Ideální spojení TV + internet

Zdravím,snad jsem tu správně a pokud ne, odkažte mne prosím do příslušných mezí. Nevím si rady, poradíte? Jde o to, pustit si na TV obsah z internetu bez připojování notebooku. Priorita je rychle (přes hdmi z ntb je to věčnost - už jen to připojování). Jde mi hlavně o Ivysilani České televize, Stream a DVTV. Potřebuji Smart TV nebo stačí nějaká krabička k televizi? Předem díky za podněty.

Odpovědi na otázku

My sme objednali toto: http://www.ebay.com/itm/282304601249Tú najlepšiu verziu.Treba trochu počkať ale je lacnejšia než u nás v e-shopoch.

a co tou klávesnící budeš ovládat ?

Souhlasím, že je lepší mít externí mini pc (nabízí více možností), jak píše kolegy výše, než smart TV.

V pripade prehravani pouze lokalniho obsahu (USB/LAN) nekterou z krabicek s AmLogic 905 chipsetu. Doporucuji kouknout na gearbest, alibabu atd.Pokud chces do budoucna vyuzivat nektereho VOD poskytovatele (Netflix, HBO, atd.) tak bych doporucil drazsi Wetek Hub. Po HW strance opet AmLogic 905, ale vcetne certifikaci pro DRM obsah (google widevine).

Na Stream a iVysilani stačí TV s Androidem, nainstalovat aplikaci Kodi a pluginy pro Stream a iVysilani. Pro to třetí snad taky existuje plugin.

Stáhni si KODI do PC, nastuduj o čem to je a vyzkoušej, potom si pořiď nějakou "krabičku" ,která kodi podporuje . Ať víš do čeho jdeš a co můžeš čekat.inspirace http://www.ebay.com/sch/Internet-Media-Stream...

Pokud máš k dispozici nějaký android tablet nebo telefon, tak si ty věci co chceš sledovat na TV vyzkoušej na něm a pokud to bude v pohodě fungovat, tak kup k TV ten miniPC/box s Androidem.